Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, вул. Сергія Подолинського, 31 (тільки доставка)
м. Дніпро, вул. Сергія Подолинського, 31 (тільки доставка)

Головоломка Змійка Рубіка

Ще в Давньому світі були дуже популярні всілякі головоломки, які допомагали не тільки проводити час цікаво, а й сприяли розвитку різних якостей людини. У наш час однією з найпопулярніших механічних головоломок є змійка, яка частково нагадує знаменитий кубик Рубіка. Подібно кубику, це подобається, як дітям, так і багатьом дорослим.

У чому користь?

Перш за все, змійка є виробом з пластика, яке може змінювати свою форму шляхом зміни положення кожної з її секцій по відношенню до сусідніх секціях. Така властивість цієї головоломки передбачає досить велику кількість варіантів її розташування в просторі. А це означає, що робота зі змійкою вимагає наявність досить високого рівня просторового мислення.

Робота з таким виробом, як головоломка змійка, робить позитивний вплив на розвиток багатьох якостей, як дорослих, так і дітей. У цій справі потрібно не тільки інтелект, але і кмітливість. Чи не буде тут зайвим і уяву. Адже, тільки завдяки гарному уяві людей цей виріб можна перетворити в собаку або кінь, куля або стілець. Слід зауважити, що за рівнем складності така змійка кілька поступається вищезгаданого кубику Рубіка. Однак для дітей це ідеальна головоломка.

Не варто забувати, що, граючи із такою головоломкою, дитина постійно розвиває моторику рук і пальців. А згідно з науковими дослідженнями останніх десятиліть, моторика пальців має безпосередній вплив на розвиток інтелекту і логічних здібностей людини. Особливо, в дитячому віці. Крім того, зібрані варіанти змійки можуть служити досить цікавими і незвичайними аксесуарами для прикраси інтер'єру дитячої кімнати, наприклад.

Чому цю головоломку варто купувати саме у нас

Звичайно ж, якщо вам необхідно подарувати дитині що-небудь не дуже дороге, але дуже корисне, цікаве і оригінальне, вам варто звернути увагу саме на цю головоломку. Змійка рубика коштує зовсім небагато. Однак користь від неї, з огляду на вищесказане, дуже велика. Варто зауважити, що не варто купувати неякісні товари сумнівного походження. Їх вартість досить низька. Але і термін служби таких виробів також дуже короткий. А ще є сумніви в безпеці матеріалів, з яких зроблені такі змійки. Набагато краще придбати дійсно якісний виріб у солідного продавця.

Наш інтернет магазин пропонує виключно якісні головоломки різних типів, які виготовлені з екологічно чистих матеріалів і відповідають всім вимогам, які звичайно пред'являються до дитячих іграшок. Крім того, купуючи такі товари у нас, ви завжди можете розраховувати не тільки на високий рівень обслуговування, доступні ціни та швидку доставку в будь-який населений пункт країни, але і на безкоштовну консультацію щодо конкретних властивостей і умов експлуатації того чи іншого виробу, пропонованого в нашому магазині.

головоломка змійка, змійка рубика, змійка рубика схеми, фігури з Змійка Рубіка, кубик рубик змійка

Коментарі
Рекомендовані товари