Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, вул. Сергія Подолинського, 31 (тільки доставка)
м. Дніпро, вул. Сергія Подолинського, 31 (тільки доставка)

Як зібрати кубик Рубика 2х2

Для початку потрібно визначитися з основною стороною, її ще називають - фронтальна, позначаємо її (Ф / F). Інші сторони куба можна умовно закодувати так: верх - В / U, низ - Н / D, сторона справа - П / R, сторона зліва - Л / L, і тильна - Т / В.

При складанні кубика використовуються 2 типу поворотів:

1) F - поворот фронтальної частини за годинниковою стрілкою на 90 °;

2) F '- поворот фронтальної частини проти годинникової стрілки на 90 °;

3) F2 - поворот фронтальної частини за годинниковою стрілкою 2 по 90 ° = 180 °;


Далі починаємо проводити збірку кубика Рубика. Жирним виділені основні формули, які необхідно буде запам'ятати.

Крок 1. Нижній шар. Спочатку збираємо нижню межу, потрібно, щоб елементи, які межують з нижнім шаром, збіглися за кольором з усіма гранями. Після того як нижній кут зібраний, у вас повинен вийти такий кубик:

Крок 2. Розташування кубиків верхнього шару. Збірку верхнього шару чинимо так: для визначення кольору дивимося, якого з квітів не спостерігається в нижній лінії, це і є колір верхньої межі. Далі, потрібно обертати верхівку до того часу, поки кубик (будь-якої) не займе правильне положення, потрапивши в кут, де перетинаються всі 3 кольори цього елемента. На даному етапі не важливо щоб всі кольори цього кутового елемента збігалися з квітами прилеглих сторін.
Наступний етап такої: виконуючи одну з 2-х формул кутові елементи верхнього шару міняються місцями по діагоналі, код такий - У Ф П В П 'В' Ф '(U F R U R' U 'F'), або ж йде зміна сусідніх кубів, їх код - Ф У Ф 'В' Л 'В' Л (F U F 'U' L 'U' L).
 
Крок 3. Виставляємо кутові елементи верхнього шару за кольорами.

Розгортати кутові елементи за допомогою дуже простої формули. Тримаємо кубик обличчям до себе, кутовий елемент, який будемо розгортати - справа вгорі. Виконуємо формулу R 'D R D' до тих пір, поки він не стане на своє місце. Комбінації цього кроку потрібно виробляти для віх кутів, які потребують в обертанні. Не можна міняти положення кубика під час виконання формули. Після того як ви розгорнули перший кут, не міняйте положення кубика, просто обертайте верхню межу U, поки що потребує в обертанні кут не виявиться у верхньому правому кутку і потім виконуйте формулу R 'D R D' для нього.

Вітаємо, ваш кубик зібраний!


Схема кубика Рубіка 3х3 має дещо інші алгоритми, про які ми розповімо пізніше.

«Магазин Puzzles» дає можливість професійним Кубери вибрати різні моделі кубиків для складання на швидкість. Купити кубик Рубіка за оптимальною ціною з доставкою по Україні можна, мабуть, лише у нас.

Как собрать кубик Рубик 2х2, схема сборки кубика Рубика 2х2, кубик рубик 2х2 формулы, кубик рубика 2х2 схема, кубик рубика 2х2 сборка

Коментарі
Рекомендовані товари