Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, вул. Сергія Подолинського, 31 (тільки доставка)
м. Дніпро, вул. Сергія Подолинського, 31 (тільки доставка)

Кращий магнітний конструктор

Сучасний вибір розвиваючих іграшок для дітей часом ставить у глухий кут батьків. Що ж вибрати? Чому віддати перевагу? Ми рекомендуємо вам звернути увагу на магнітні конструктори, які не тільки розважають і захоплюють діточок на довгий час, а й розвивають їх, відповідно до тенденцій, вимогам нового часу. Що ж в них такого особливого, розглянемо детально.


Магнітний конструктор: особливості, причини їх вибору

З'явилися магнітні конструктори відносно не давно, але за свою функціональність, цікавість, безліч переваг отримали визнання і любов дітей, батьків по всьому світу. На відміну від класичного конструктора він не має пази кріплення, що дозволяє створювати не тільки задані фігури, але і свої конструкції. Корпус виконаний з кольорового яскравого пластика, усередині якого розміщено магніт. Це, безумовно, привертає увагу дітей, робить гри більш цікавими.

Чому ж варто купити магнітний конструктор?

  1. Розвиток дрібної моторики, уяви. Перебираючи деталі, дитина не тільки тренує пальці, розвиває моторику, але і працює зі своєю фантазією, тренує посидючість, вміння довести справу до кінця. Поєднуючи квадрати, прямокутники, трикутники на свій розсуд, гравець розвиває просторове мислення, створює власні 3Дмоделі фігур, споруд, техніки. А маленьким він допоможе вивчити геометричні фігури, кольори.
  2. Розвага на довгий час, різноманітність. Здивувати сучасної дитини досить складно, адже достаток іграшок їх давно розбалували. Але все ж магнітні набори на це здатні. Дивовижне притягання деталей один до одного (за допомогою магніту), швидке і просте фіксування, можливість зробити простий квадрат або ж складний багаторівневий будинок. Такий конструктор надовго захопить дитину, і навіть через кілька років буде йому цікавий.
  3. Універсальність. Прекрасно те, що такий набір підійде для ігор 3-річну дитину і його старших братів, сестер. Існує і магнітний конструктор для дорослих, кількість деталей в якому понад 100 шт. Залежно від віку гравця варто підбирати, купувати відповідний набір, що може бути доповнений колесами, опорними елементами для більш широкого польоту фантазії.
  4. Безпека. Всі деталі сертифікованого конструктора виконані з міцного безпечного пластика, що не тріскається в руках, має тривалий термін служби. До того ж вони мають обтічну форму, не дряпають, не шкодять дітям.
  5. Невибагливий. Магнітний конструктор не вимагає особливого догляду, не займає багато місця.

Чому магнітний конструктор Magical Magnet від Xinbida кращий?

Якщо ви бажаєте функціональний сучасний магнітний конструктор купити недорого, зверніть увагу на продукцію виробника Xinbida. Набори даного бренду є різні геометричні фігури, виконані з якісного пластику, усередині якого вільно рухається магніт. Це дозволяє деталям вільно приєднаються один до одного всіма сторонами, при цьому відсутня можливість випадання магніту, його проковтування.

Магнітний конструктор Magical Magnet дає політ для фантазії дітей і дорослих, дозволяє створювати абсолютно унікальні конструкції. До того ж відгуки покупців про Xinbida дуже хороші. Якщо ви вирішили купити на подарунок такий набір, можете не турбується про те, що він вже є у дитини. Деталі конструкторів підходять один до одного, тому маючи більше елементів, можна створювати і більш масштабні 3Д проекти.

Купити оригінальний магнітний конструктор Xinbida за хорошою ціною ви можете на сайті Puzzles, що спеціалізується на настільних іграх і головоломках. Якщо у вас виникли додаткові питання, звертайтеся до наших менеджерів.

магнітні конструктори, купити магнітний конструктор, магнітний конструктор для дорослих, магнітний конструктор Xinbida, магнітний конструктор купити недорого

Коментарі
Рекомендовані товари